Odnawialne źródła energii

foto1Odnawialne źródła energii Odnawialne źródła energii

Wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii nie wiąże się z ich deficytem, ponieważ odnawiają swoje zasoby w dość krótkim czasie. Takimi źródłami są m.in. woda, wiatr, promieniowanie słoneczne czy energia geotermalna.

Energetyka odnawialna i technologie energooszczędne to główna płaszczyzna zainteresowań naszej firmy. Mimo, że energetyka odnawialna to dziedzina stosunkowo młoda, firma FOTON posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by kompleksowo świadczyć usługi z zakresu technologii energooszczędnych i odnawialnych źródeł energii. Naszych klientów przeprowadzamy przez cały proces inwestycyjny – od projektu instalacji, poprzez znalezienie odpowiednich programów dofinansowujących energooszczędne rozwiązania, do uruchomienia systemu, wykorzystującego odnawialne źródła energii. Naszym klientom oferujemy wykonanie projektów z wykorzystaniem kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Jak to działa?

Coraz więcej systemów umożliwia wykorzystanie energii wiatrowej i słonecznej w gospodarstwie domowym. Korzystanie z możliwości, jakie daje energetyka odnawialna, wiąże się z oszczędnością i minimalizacją kosztów, działaniem przyjaznym środowisku oraz z wykorzystaniem potencjału, jaki dają nam odnawialne źródła energii.

Najpopularniejszymi systemami, służącymi do wykorzystania potencjału odnawialnych źródeł energii, są te, które korzystają z energii słonecznej. Instalacje fotowoltaiczne przekształcają energię bezpośrednio w prąd elektryczny, natomiast, stosując systemy solarne, wykorzystujecie Państwo energię słoneczną do wspomagania instalacji grzewczej.

Systemy solarne i panele fotowoltaiczne z powodzeniem stosowane są w gospodarstwach domowych i budynkach użytku publicznego – sprawdzają się bez względu na ich wielkość czy przeznaczenie.

Nasza firma, specjalizująca się w zakresie rozwiązań energooszczędnych. Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni zestaw solarny, tak by odpowiadał umiejscowieniu domu czy istniejącym instalacjom grzewczym. Pomożemy również przejść przez proces formalności związanych z dotacjami unijnymi.

Ponadto, jak już wspomnieliśmy powyżej, nasza firma oferuje projekty, dotyczące m.in. pomp ciepła, które wykorzystują energię z powietrza lub gruntu. Przekształcając ją, pozwalają na ogrzewanie domu, chłodzenie wnętrz i ogrzewanie ciepłej wody użytkowej. To jeden z najbardziej ekologicznych sposobów na zapewnienie komfortu mieszkania i funkcjonowania.

Dotacje Dotacje

Nasza firma zajmuje się kompleksowym pozyskaniem dotacji, na instalacje energooszczędne, dla swoich klientów. Wyszukujemy dla Państwa najkorzystniejszą formę wsparcia finansowego oraz skompletujemy dokumenty niezbędne do otrzymania dofinansowania w formie dotacji.

Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi programami dotacji, dlatego, bez problemu, wybierzemy najkorzystniejszą formę dofinansowania, która będzie zgodna z Państwa oczekiwaniami.

Dla naszych klientów wyszukamy programy dofinansowania, które spełnią wszelkie potrzeby  i wymagania. Następnie pomożemy Państwu przejść przez wszystkie formalności tak, by mogli Państwo zainwestować w system odnawiania energii, który pozwoli oszczędzić pieniądze.

Wybierając firmę FOTON stawiacie Państwo na oszczędność, ekologię i efektywność.

 

All right reserved. Foton 2019