Pompy ciepła

foto1Odnawialne źródła energii Pompy ciepła

 

Energia odnawialna jest energią przyszłości, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem by efektywnie ją wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym od dostawców regularnie podnoszących ceny, ale także funkcjonować w symbiozie ze środowiskiem naturalnym.

Pompy ciepła, które posiadamy w swojej ofercie przekształcają energię z naturalnych źródeł ciepła – z ziemi, wody i powietrza. Zainstalowanie pompy ciepła umożliwia ogrzanie domu w sposób ekologiczny i oszczędny. Pompy są instalacjami wielofunkcyjnymi – umożliwiają również chłodzenie pomieszczeń i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Pompa to ekologiczny i skuteczny sposób by podnieść komfort i wygodę mieszkania przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.

Pompy ciepła, które oferuje Państwu firma Foton – profesjonalna firma działająca w obszarze energetyki odnawialnej – stosowane są z powodzeniem zarówno w nowym budownictwie jak i w nieruchomościach starszych, remontowanych. Naszym klientom ze Słupska i okolic oferujemy kompleksową pomoc, począwszy od doboru optymalnej dla Państwa domu instalacji energooszczędnej, poprzez pozyskanie dotacji, aż do montażu i instalacji pompy. Po oddaniu systemu do użytkowania, otrzymacie Państwo od nas darmowy certyfikat energetyczny zmodernizowanego budynku.

Instalacja pompy ciepła to duża oszczędność energii i kosztów. W porównaniu z tradycyjnymi sposobami pozyskiwania energii pompy są ergonomiczne i przyjazne dla środowiska. Niskie koszty eksploatacji to kolejny atut posiadania w swoim gospodarstwie domowym pompy ciepła. Ponadto, jeżeli dodamy do tego możliwość dofinansowania zakupu i instalacji systemu, koszty poniesione na rzecz inwestycji zwrócą się nam bardzo szybko.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Foton w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych i różnego typu dofinansowań do energooszczędnych technologii instalowanych w Państwa domach.

All right reserved. Foton 2019